Trwałe budownictwo

Wbrew powszechnemu przekonaniu, szkielet z drewna jest szczególnie silną konstrukcją budynku. Drewniane domy wytrzymują z pewnością setki lat. Ich średni wiek jest znacznie wyższy niż domy murowane.Wiele historycznych budynków świadczy o trwałości drewna w budownictwie. Najstarsze budynki na świecie są w większości zbudowane z drewna: japońskie świątynie VII wieku, norweskie kościoły z XII wieku lub szachulcowe budynki z czasów średniowiecza. Niezależnie od jego położenia geograficznego i warunków klimatycznych, drewniany dom, codziennie udowadnia swoją zdolność do wytrzymywania czasu i pogody.  Nasze domy są dziesięć razy lżejsze i pasują na niewielkie nawet działki. 

Domy WooDraft są anty-cykloniczne. Ten typ domu jest jednym z niewielu, który opierał się najsilniejszym cyklonom (klasa 5 na Karaibach i USA). To ze względu na specjalne usztywnienie,które jest skierowane we wszystkich kierunkach. 

 

 

 

Autonomiczne Domy                 z panelami fotovoltaicznymi

WooDraft Home towarzyszy Ci w budowie  Twojego wymarzonego, cieplutkiego, nowoczesnego domu.

 WooDraft Home oferuje, we współpracy z  kadrą architektów i konstruktorów unikalne projekty na terenie całej Polski. Nasi specjaliści sporządzają indywidualne aranżacje Twojego domu w systemie prefabrykowanego szkieletu drewnianego. Tworzymy wyjątkowe projekty budynków,które możecie dowolnie spersonalizować pod własne potrzeby mieszkaniowe. Oferujemy domy w standardzie pod klucz, w stanie deweloperskim lub surowym-zamkniętym. 

WooDraft Home dostarcza Ci gotowe, szyte na miarę elementy Waszego przyszłego domu w bardzo przystępnych cenach. Nasze drewniane konstrukcje z niemieckiego drewna KVH stanowić będę solidną podstawę dla ekologicznego domu o standardzie pasywnym.Dzięki wdrażaniu nowoczesnych innowacji, takich jak np. ogrzewanie podłogowe na podczerwień, spowodujemy, że Twój dom, będzie jednym z pierwszych AUTONOMICZNYCH domów w kraju.

Piędziesięcio-letnia gwarancja na nasze konstrukcje, zapewni Ci spokój na długie ,długie lata.

 

Wyjątkowość konstrukcji

Wybierając dla Was dom, Możecie zapewnić  sobie maksymalną jakość konstrukcji i skupić się na perfekcji każdego szczegółu według zasad, którymi kierujemy się na stałe w projektowaniu domów dla Państwa, a także pod względem oferowanych dodatkowych usług . 

Wybierając umowę na budowę domu WooDraft, Możecie być pewni, co do zakresu organizacji pracy, umiejętności, jakości usługi przed, w trakcie i po zakończeniu pracy oraz jakości samego budynku. Zespół WooDraft będzie towarzyszył Państwu od wyboru domu poprzez jego projekt, potem dostawę - oferując profesjonalną i indywidualną obsługę.